Sinds 5 april 2021 kunnen Nederlandse bedrijven niet meer per post exportdocumenten aanvragen. Elk bedrijf moet de aanvraag zelf verzorgen via een intermediair van de DAE van de KvK zoals oorsprongsdocumenten.nl of de aanvraag uitbesteden aan een douane-expediteur.
oorsprongsdocumenten.nl is de maker van online applicatie OSD voor het aanvragen van exportdocumenten online
Waarom is de applicatie OSD van oorsprongsdocumenten.nl de beste oplossing voor bedrijven die van postaanvragen komen?
- U kunt al vanaf 15 euro per maand digitaal exportdocumenten aanvragen
- U betaalt alleen voor de maanden waarin u de applicatie OSD gebruikt
- Geen verborgen jaarlijkse kosten of tijdelijke aanbiedingen
- oorsprongsdocumenten.nl is de enige intermediair van de KvK die jou zelf de digitale handtekening van QuoVadis kan verstrekken
- vanuit de applicatie OSD zelf, dat is een stuk makkelijker dan bij andere intermediairs die u eerst naar DigiCert+QuoVadis moeten wegsturen
- voor 75 euro, dat is 25 euro goedkoper dan bij andere intermediairs die u de digitale handtekening direct bij QuoVadis laten aanschaffen.
- de aanmelding bij de KvK van uw handtekening hebben wij ook voor u geautomatiseerd
Voor een uitleg over onze prijs vindt u hier meer informatie: hoeveel moeten we voor OSD betalen?
Voor de totale kosten kunt u hier terecht: totale kosten
Opmerkingen